Životní moudrost nečeká v učených knihách, schovává se ve formě prožitků

O čem píši

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

Onko – melanom - 10-12

věk 45 – 50 v OptiForYou od 10/12. Melanom a příslušné lymfatické uzliny po operaci, bez léčby. OptiForYou z důvodu dobrého hojení a prevence recidivy. Dobrý psychický a fyzický stav,

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

Onko – PohlavněEndokrinní Žlázy - 10-12

věk 45 – 50 v OptiForYou od 4/12. PohlavněEndokrinní Žlázy a příslušné lymfatické uzliny po operaci, radio léčba. Nejdříve OptiForYou, po 3 měsících OptiForYou z důvodu dobrého hojení a prevence recidivy.

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

OptiForYou – nadváha, žena - 9-12

věk 30 – 35 v OptiForYou od 9/12. Hmotnost 75kg /168cm, BMI 26,6. Cílová hmotnost v únoru 2013, (-9 kg) 66 kg, BMI 25. Předpokládaná opti hmotnost a stav organismu budou dosaženy do léta 2013 (asi 60kg).

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

Onko - jícen - 9-12

věk 65 – 70 v OptiForYou od 6/12. Akutní karcinom jícnu, špatná prognóza, bez léčby. Zavedena žaludeční sonda a paliativní výživa sondou. Po třech dnech klient vyměnil za OptiForYou. Okamžité rapidní zdravotního stavu.

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

Onko – žaludek, játra, slinivka - 8-12

věk 60 – 65 v OptiForYou od 5/12. Po operaci dvakrát, chemo léčba několikrát. Klient přišel v těžkém stavu. V lednu lékaři ukončili léčbu pro závažnost stavu. Nejdříve OptiForYou, velké zlepšení a opravdové nasazení klienta.

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

Onko - slinivka - 8-12

věk 55 - 60 11/11 odešel z OptiForYou po 10 dnech „nechutnalo, znervózňovalo“ (působení partnera). Na OptiForYou přišel akutní bez vyhlídek bez léčby u lékaře. Po 2. operaci slinivky. Klient zemřel 8/12.

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

Onko – melanom - 5-12

věk 60 – 65 v OptiForYou od 5/12. Po operaci bez problémů, běžné civilizační choroby – chlesterol, hypertenze... Klient si vše vyslechl, přesto, že jeho partner OptiForYou podporoval, klient odmítl

www.dmzwarez.info-Natures-0014.jpg

Dnes již nutnost - optimální stravování a změna životního stylu

Jídlo je důležité. Že to všichni víme? Pokud víme, nechápeme nebo zlehčujeme dosah. Chápali-li bychom, vyhnuli bychom se většině problémů moderní doby: rádoby běžným obtížím jako je bolest hlavy,

www.dmzwarez.info-Natures-0013.jpg

OptiForLife přístup a principy

OptiForLife je holistický přístup k životnímu stylu. Praktickým využitím principů je individuální poradenství OptiForYou. To je individuální přístup ke keždému člověku - protože každý jsme jiný. Vždy lze současný životní styl zlepšit,

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

OptiForYou – anorexie, žena - 2-12

věk 20 – 25 v OptiForYou od 2/12. Počáteční hmotnost ? kg /170cm, dosažená hmotnost 56 kg, BMI 19,5.!!! Bez vedlejších problémů, po 3. měsíci terapie. Psychická podpora, empatie a dodržování OptiForYou – pohybu, stravy a Zdravého Životního Stylu.

1 2 3 4 5 6
oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud jste sem zavítali cíleně, znamená to, že vás něco trápí: Choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie (či smyslu života...). Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit.

Provázet vás, klienty, ke zdraví a existenční pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní. Terapii v rámci výživy, změny životního stylu, psychického zdraví a pohody, se věnuji již řadu let. Za ty roky jsem pomohla klientům z celého světa.

Více informací

Komentáře spokojených klientů

Miluše Jelínková
Milá Dorko, dnes, na Tři krále, je tomu právě rok, co jsem na nádraží v Pardubicích do sluchátek od Vás uslyšela: "Okamžitě přestaňta jíst cukr a...
Václav
Dorko, zlatým písmem jsem si zanesl do diáře den, kdy jsem Vás potkal.

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign