Životní moudrost nečeká v učených knihách, odkrývá se v dialogu a prožitku

O čem píši

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

Onko – Pohlavně Endokrinní Žlázy, kosti - 3-11

věk 40 - 45 v OptiForYou 3/11 – 6/11, doposud bez nálezu Na OptiForYou přišel po 4 letech, 2x recidiva - v regresi, PohlavněEndokrnní Žlázy – operace, metastázy plíce, kosti, radio a chemo léčba.

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

OptiForYou – anorexie, ekzémy, žena - 3-11

věk 20 v OptiForYou od 3/11. Počáteční BMI méně nežli 18! Bez vedlejších problémů, nedostavuje se menstruační krvácení. Psychická podpora, empatie a dodržování OptiForYou – pohybu, stravy a Zdravého Životního Stylu.

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

OptiForYou – nadváha, manželský pár - 2-11

věk 30 – 35 v OFY od 2/11. Počáteční hmotnost byla u obou manželů více než 25 % nadváha – mírná obezita. Manžel využil mého poradenství jako první a po 3 měsících přivedl i svoji ženu, v době kojení ročního potomka.

1 2 3 4 5 6
oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign