Nejčastější dotazy a odpovědi

Nejčastěji se ptáte

#1 Co je OptiForLife?

Unikátní terapeutický přístup Dorky Toulcové. Pomůže tam, kde selhává moderní medicína a člověk propadá v beznaději. Tento akceptující a empatický přístup je cestou k odhalení a ukotvení vašeho skutečného JÁ – což vede k zajištění psychického i fyzického zdraví.

#2 V čem je terapeutka jiná?

Nejspíš v celkovém přístupu. Pracuji v širokém záběru. Vzdělaná jsem, jak v přírodních vědách, lékařství, fyzioterapii, komplexní a sprtovní dietologii, tak v humanitních oborech: psychologii, pedagogice a speciální pedagogice, sociálních vědách, v religionistice, teologii a hlavně ve filosofii se zaměřením na fenomenologii, ontologii a existenciální směry. Mám dlouhodobý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik PCA a celou řadu dalších výcviků a kurzů. Zaměření na děti mne posunulo na vrchol mé profese. Doposud jsem nenašla kolegu, psychosomatika, s podobným záběrem a z pohledu klienta s komplexnějšími a rychlejšími výsledky. Společně odkrýváme a pokryjeme pravděpodobně všechny vaše potřeby. Nahrazuji týmovou spolupráci několika odborníků. Víceoborové poradenství vedené jednou osobou se nepraktikuje. Běžně si v rámci specializace a výkonů dělíme funkce a kompetence. Výsledky z mé praxe jasně dávají vědět, že i můj přístup je správný, přesto, že se zatím nejspíš neujme. Málokdo je ochoten pojmout, co dělám já. Právě eklektická schopnost, společně s empatií a akceptací každého jedince, včetně každé jeho buňky :-) mi umožňuje dobře odvádět práci. Jsem zakladatelkou nového přístupu, který je skutečně jedinečný a účinný, což potvrzují výsledky praxe. Klient ode mne odchází jako ucelená, zdravá bytost.

#3 S čím mi můžete pomoci?

S uzdravením z chorob, pomoc u psychických problémů, absence smyslu života či při nedostatku vitality. Začnete opravdu žít, ne přežívat.

#4 V čem je váš přístup jiný?

Klienti se zbaví role pasivních pacientů. Terapie je založena na důvěře a vztahu klienta s terapeutem. Pak se společné dílo podaří. Pomohu objevit Vaši životní cest a zbytek už bude na vás. Odcházíte „hotoví“ a nemáte již důvod se vracet, ani vyhledávat jinou pomoc. Přístup OFL je komplexní konečné řešení, třešnička na dortu, chcete-li. Nezáleží v jaké fázi přicházíte, začínáme, kde potřebujete, vyústění spolupráce je však vždy stejné. Konec problémů, cesta vede jen za lepším. Nevracíte se zpět, protože už to není možné. Vlastně vás to ani nenapadne. Proč by taky mělo?

#5 Pro koho je spolupráce s Dorkou vhodná?

Spolupráce je vhodná pro každého bez jakéhokoliv omezení, za předpokladu, že je sám na sebe náročný. Opravdu chcete...? Tak dejte vědět, těším se na Vás!

Nenašli jste odpovědi na to co vás zajímá?

Napište nám

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud jste sem zavítali cíleně, znamená to, že vás něco trápí: Choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie (či smyslu života...). Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit.

Provázet vás, klienty, ke zdraví a existenční pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní. Terapii v rámci výživy, změny životního stylu, psychického zdraví a pohody, se věnuji již řadu let. Za ty roky jsem pomohla klientům z celého světa.

Více informací

Komentáře spokojených klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign