Akce, sezení, semináře a terapie

www.dmzwarez.info-Natures-0033.jpg

Psychosomatika - strava v nemoci a pro zdraví

Smíšený skupinový kurz pro kohokoliv. Sejdeme se jednou, na celý den. Na kurzu dostanete veškeré informace potřebné k pokračovací ucelené individuální péči a nebo si je budete aplikovat sami.

 Kurz pořádáme ve středu nebo v sobotu – 09.00 – 18.00 hodin

• Místo: OptiClub, Na Ovčinách 4, Praha 7, zvonek označen Opti
• Cena: 4900,- Kč za celodenní setkání včetně oběda a občerstvení
• Na kurzu obdržíte tištěné materiály, do kterých lze připisovat poznámky
• Je třeba se objednat mailem či telefonem. Dotazy tamtéž

www.dmzwarez.info-Natures-0020.jpg

Psychoterapie - sebepoznávací a růstová skupina pro ženy

Scházíme se pravidelně, jednou v týdnu.

Vyberte si z termínů:

Pondělí – 18.00 –19.30 hodin

- Místo: OptiClub, Na Ovčinách 4, Praha 7, zvonek označen Opti
- Cena: 250,- Kč za setkání
- Skupina je otevřena nově příchozím
- Je třeba se z důvodu kapacity objednat mailem či telefonem. Dotazy tamtéž

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud jste sem zavítali cíleně, znamená to, že vás něco trápí: Choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie (či smyslu života...). Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit.

Provázet vás, klienty, ke zdraví a existenční pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní. Terapii v rámci výživy, změny životního stylu, psychického zdraví a pohody, se věnuji již řadu let. Za ty roky jsem pomohla klientům z celého světa.

Více informací

Komentáře spokojených klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign