Akce, sezení, semináře a terapie

jaffa-riffka.jpg

... aby se nám hračky přes léto nenudily :-)

V herně je prostor pro přijetí blokových prázdninových terapií a tak vzniká unikátní možnost pro vás a vaše dítě. Právě v čase školního klidu můžeme společně vyřešit nakupené problémy. Dětem se v herně líbí, nebojte se, že byste jim pokazili prázdniny pracovní zátěží. Traumatizované děti se v herně stávají samy sebou a ocení tak jedinečný přístup terapeuta a vás, že jste jim to umožnili.

Vloni jsme měli několik dětí mimopražských, které strávily čas s rodinou v Praze a denně hodinu v herně. Rodiče tak vyřídily jinak neřešitelný časový a organizační problém. To platí i pro pražské děti, které jsou doma nebo na příměstských táborech.

Další možností je náš sebezkušenostní tábor v srpnových termínech ještě volný, viz aktualita níže.

Prázdninová blokový terapie je zvýhodněna snížením o 30% ceny. Dostáváme se tak na cenu 861 Kč za hodinu strávenou s terapeutem - pro děti v herně a pro rodiče na konzultaci a to včetně všech přidružených aktivit s terapií spojených. Úvodní konzultace je zdarma. Délka terapie závisí na aktuálním stavu dítěte.

www.dmzwarez.info-Natures-0016.jpg

Příměstský tábor Opti "Už vím, kdo jsem!"

Termíny v týdnech od 23.7.; 30.7.; 20.8.; 27.8. tedy dohromady 20 terapeutických, sebezkušenostních a sebeozdravných dnů plných zážitků s nejlepším možným stravováním, relaxací a pohybem pro tělo. Děti s námi nejen prožijí, ale také si odnesou znalosti a zkušenosti do dalšího života :-) Je to náš první OptiTábor, bez účasti jiné organizace, takže stoprocentní Opti ;-) Aktivní den mimo domov, večer trávit s rodiči a šup odpočívat do své postýlky... Zařadíme i večerní bojovku, budou-li děti chtít. Denní čas též upřesníme, ale většinou 8-17 hodin. Výjimečně dříve, či později.

www.dmzwarez.info-Natures-0033.jpg

Psychosomatika - strava v nemoci a pro zdraví

Smíšený skupinový kurz pro motivované. Sejdeme se jednou, na celý den. Na kurzu dostanete veškeré informace potřebné k pokračovací ucelené individuální péči a nebo si je budete aplikovat sami.

 Kurz pořádáme ve středu nebo v sobotu – 09.00 – 16.00 hodin, dva dny s odstupem 2-3 týdnů dle dohody kurzistů.

Další termín od 12. září 2018

• Místo: OptiClub, Na Ovčinách 4, Praha 7, zvonek označen Opti
• Cena: 4900,- Kč za obě setkání včetně několika kontaktů mailem či telefonem
• Na kurzu obdržíte tištěné materiály, do kterých lze připisovat poznámky
• Je třeba se objednat mailem či telefonem. Dotazy tamtéž

www.dmzwarez.info-Natures-0020.jpg

Psychoterapie - sebepoznávací a růstová skupina pro ženy

Scházíme se pravidelně, jednou v týdnu. Pokračujeme po prázdninách od 10.září 2018.

Vyberte si z termínů:

Pondělí – 19.30 –21.00 hodin

- Místo: OptiClub, Na Ovčinách 4, Praha 7, zvonek označen Opti
- Cena: 250,- Kč za setkání
- Skupina je otevřena nově příchozím
- Je třeba se z důvodu kapacity objednat mailem či telefonem. Dotazy tamtéž

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign