Akce, sezení, semináře a terapie

Příměstský tábor Opti "Už vím, kdo jsem!"

www.dmzwarez.info-Natures-0016.jpg

Termíny v týdnech od 23.7.; 30.7.; 20.8.; 27.8. tedy dohromady 20 terapeutických, sebezkušenostních a sebeozdravných dnů plných zážitků s nejlepším možným stravováním, relaxací a pohybem pro tělo. Děti s námi nejen prožijí, ale také si odnesou znalosti a zkušenosti do dalšího života :-) Je to náš první OptiTábor, bez účasti jiné organizace, takže stoprocentní Opti ;-) Aktivní den mimo domov, večer trávit s rodiči a šup odpočívat do své postýlky... Zařadíme i večerní bojovku, budou-li děti chtít. Denní čas též upřesníme, ale většinou 8-17 hodin. Výjimečně dříve, či později.

Tábor je určen dětem školního věku, zejména přiživotní nejistotě, po ztrátě v rodině, zdravotních problémech či celkové nepohodě (nikoliv v akutním stádiu nemoci, které vyžaduje lékařský dohled). Denně budeme 3 hodiny venku, 3 hodiny v terapeutické skupině a budeme si připravovat společně Optimální stravu, pochopitelně s individuálním ohledem. Skupiny jsou od 6 do 12 dětí. Program tvoříme společně aktuálně, jak se všichni dohodneme :-) takže cena pětidenního tábora bude od 3400 do 5000 Kč - tedy maximálně 1000 Kč za den (navýšit rozpočet nám může třeba cesta lodí, nebo pořízení nadstandardních potravin). Rodiče budou informováni o dění následujícího dne.

Nedirektivní přístup, spolupráce a radost z nových zážitků, jsou nedílnou součástí změny sebepojetí a celkového uzdravení. Týdny na sebe nijak nenavazují, takže není problém s účastí dle dohody. Spokojený rodič je nad zlato :-) I vy budete mít radost z posunu vaší ratolesti. Možná i z toho, že ani čas ani peníze nebyly vynaloženy jen z důvodu odložení dítěte, když není škola a na bezúčelnou zábavu s obarvenými kolínky k večeři.

Volejte, pište... Je to nový přístup, neváhejte se zeptat, těším se na Vás!

S díky, Dorka tel.: 775 660 534, theodora@optiforlife.com

t t

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign