Akce, sezení, semináře a terapie

Psychosomatika - strava v nemoci a pro zdraví

www.dmzwarez.info-Natures-0033.jpg

Smíšený skupinový kurz pro motivované. Sejdeme se jednou, na celý den. Na kurzu dostanete veškeré informace potřebné k pokračovací ucelené individuální péči a nebo si je budete aplikovat sami.

 Kurz pořádáme ve středu nebo v sobotu – 09.00 – 16.00 hodin, dva dny s odstupem 2-3 týdnů dle dohody kurzistů.

Další termín od 12. září 2018

• Místo: OptiClub, Na Ovčinách 4, Praha 7, zvonek označen Opti
• Cena: 4900,- Kč za obě setkání včetně několika kontaktů mailem či telefonem
• Na kurzu obdržíte tištěné materiály, do kterých lze připisovat poznámky
• Je třeba se objednat mailem či telefonem. Dotazy tamtéž

- Přijdete sami za sebe, s přáteli či s dalšími členy rodiny. Více hlav více ví a doma, ve skupině blízkých, se Vám změny s nově nabytými zkušenostmi zavádí snáze a účelněji.

- Na kurzu se dozvíte podmínky, za jakých lze pokračovat, budete-li mít zájem a nebo budete-li potřebovat individuální podporu, abyste předešli selhání.

- Naučíte se myslet na sebe, získáte všeobecné informace, co potřebujete vědět o chodu těla a sobě samém, abyste uvedli svůj organismus po fyzické a psychické stránce do optimálního stavu, tedy byli zdraví a v pohodě. Náš přístup je jedinečný a komplexní.

- Dozvíte se principy, jak se dobře stravovat, abyste se uzdravili a posílili své tělo, aby Vám imunita pracovala, jak má. Lze omládnout a stárnout dvakrát pomaleji!

t t

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign