Co získáte užitím OFL

www.dmzwarez.info-Natures-0035.jpg

Psychosomatickou terapií OptiForYou v rámci fyzična získáte ztracené zdraví nebo předejdete onemocnění, pokud zdraví jste. Nové zacházení s tělem vám uvolní energii, kterou vaše tělo využije tam, kde dosud muselo šetřit.

Všechny orgány včetně mozku a imunitní systém se zregenerují a začnou naplno fungovat.

 • budete plni sil, energie a dobré nálady, omládnete a každý si všimne
 • zvýšíte sovu pracovní výkonnost a kreativitu
 • rozpoznáte a odstraníte stresory ze svého okolí
 • každodenní rutina vás nezatíží tolik, jako doposud
 • neonemocníte civilizačními nemocemi, včetně rakoviny
 • znesnadníte nástup dědičných chorob
 • předejdete problémům se stárnutím, dvakrát prodloužíte svůj produktivní věk
 • získáte svou optimální hmotnost
 • získanou energii navíc využijete k sexu a dalším radostem
 • získáte jasnější pohled na smysl svého života
 • budete sami sebou

Jste-li nemocní, lze se uzdravit i z tzv. civilizačních nemocí, jako je onemocnění zažívacího traktu, alergie, kožní onemocnění – lupenka, plísně, onkologická a kardiovaskulární onemocnění, časté nemoci CNS, neplodnost, impotence, ztráta sexuálního apetitu… Pokud se již uzdravit nemůžete, protože vaše nemoc je příliš pokročilém stadiu (regenerace buněk již není možná), OptiForYou vám přinese úlevu a výrazné zlepšení fyzické kondice a posílení psychiky. Zmírní následky vedlejších účinků nešetrné léčby.

Nezapomínejte na to, že kombinace léčiv, časté nadužívání antibiotik, kortikoidů či opakování chemo, radio, bio nebo hormonální léčby, je pro organismus velmi zatěžující a proto je komplementární (podpůrná) léčba OptiForYou nezastupitelná.

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign