Životní moudrost nečeká v učených knihách, odkrývá se v dialogu a prožitku

Psychoterapie pro děti

www.dmzwarez.info-Natures-0002.jpg

Právě zprovozňujeme Slovenskou sekci

Od září si zavádějí OptiPraxi kolegové na Slovensku, čímž usnadníme komunikaci, posílání balíků, zásobování a vyhledávání institucí či prodejen na Slovensku. Kontrol jídelníčků v rodném jazyce

www.dmzwarez.info-Natures-0005.jpg

Patby za Opti s možností splátek

Jelikož je třeba OptiTerapii podstoupit celou, nelze pracovat na etapy, rozhodli jsme se pro možnost splátek našich služeb. Nechceme, aby vám ve vašem rozhodnutí bránila současná, řekněme nepříznivá finanční či sociální situace.

drops-of-water-578897-1920.jpg

O čem je dětská nedirektivní psychoterapie hrou

NTH je terapeutický proces, kdy je dítě s terapeutem v terapeutickém vztahu a právě tento vztah je „léčebný“ . Terapeutický vztah je pro dítě jedinečným, objektivním, neutrálním a akcetpujícím vztahem s dospělým člověkem.

harmony-1229893-1920.jpg

Proč jsem se rozhodla pro nedirektivní psychoterapii hrou

Říká se to o jídle: to co sníme, nám nikdo nevezme! Nyní mám mnohem více. Prostředek, jak umožnit dítěti prožitek, který nikdy nezanikne a veskrze pozitivně změní jeho postoj k životu.

www.dmzwarez.info-Natures-0035.jpg

Co získáte užitím OFL

Psychosomatickou terapií OptiForYou v rámci fyzična získáte ztracené zdraví nebo předejdete onemocnění, pokud zdraví jste. Nové zacházení s tělem vám uvolní energii, kterou vaše tělo využije tam, kde dosud muselo šetřit.

1 2
oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud jste sem zavítali cíleně, znamená to, že vás něco trápí: Choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie (či smyslu života...). Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit.

Provázet vás, klienty, ke zdraví a existenční pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní. Terapii v rámci výživy, změny životního stylu, psychického zdraví a pohody, se věnuji již řadu let. Za ty roky jsem pomohla klientům z celého světa.

Více informací

Komentáře spokojených klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign