Dnes již nutnost - optimální stravování a změna životního stylu

www.dmzwarez.info-Natures-0014.jpg

Jídlo je důležité. Že to všichni víme? Pokud víme, nechápeme nebo zlehčujeme dosah. Chápali-li bychom, vyhnuli bychom se většině problémů moderní doby: rádoby běžným obtížím jako je bolest hlavy,

nadváha, podrážděnost, ale i nemocí, včetně rakoviny. Lidské tělo a jeho imunitní systém zejména, je úžasně fungující systém, za předpokladu, že jeho jemná rovnováha není narušena.

A jak by si někdo mohl myslet, že potrava, látky, jež do organismu vstupují každý den ve velkém množství, tuto rovnováhu neovlivňují? Dejme organismu přesně to, co potřebuje – ani více, ani méně – jen tak se rozvine jeho potenciál: imunita, fyzické i mentální schopnosti, psychická odolnost.

Jako poradce pro výživu a změnu životního stylu, sportovní dietolog a dětský výživový poradce pracuji již léta. Moji pacienti byli různí, každému jsem se snažila vyhovět, proto se oblast mého poradenství stále rozrůstala. Oslovovali mě i onkologičtí pacienti, byli nespokojení s radami dietních sester a já jsem se nedivila: současná oficiální výživová doporučení jsou zcela nevyhovující, kusá, postrádající jakýkoli smysl. Ti lidé ve mně vkládali důvěru, nechtěla jsem je zklamat. Pustila jsem se do usilovného studia a zjistila, jak to dělat nejen lépe, ale úplně nejlépe, jak je to jen pro každého z nás možné.

Zdůrazňuji, že veškeré podklady jsou zcela v souladu s výsledky vědy a nejedná se o nepodložené spekulace, či polotovary, se kterými se často setkáváme.

V roce 2010 jsem uzavřela svoji studii a to na základě publikovaných vědeckých objevů a svých dosavadních zkušeností. Ověřila jsem působení principu a připravila ucelenou účinnou podpůrnou léčbu onkologických onemocnění. Logickým vyústěním je též program prevence onkologických onemocnění a zároveň terapie a prevence metabolického syndromu – civilizačních chorob, kterým trpí většina obyvatelstva ČR, děti nevyjímaje.

Nedostanete ode mne prášek, takhle jednoduché to není, a ani být nemůže, jak už si "lidstvo" stále častěji uvědomuje. Vraťme se k podstatě: Člověk je živá bytost, skládající se z buněk. Je tedy třeba buňkám dodat to, co potřebují, takovým způsobem, jakým jsou schopny přijímat. Všechny zbraně proti zhoubným vnějším vlivům jsou v nás, musíme se jen naučit to, co jsme zapomněli, dobře se najíst a být sám sebou.

Podle mých zjištění, jsem prozatím jediná v civilizovaném světě, věnující se tomuto způsobu terapie v ucelené formě - komplexně. Vzhledem k výsledkům a tomu, že mnou užívané principy jsou na různých vědeckých a lékařských pracovištích ověřené dílčím způsobem věřím, že mne budou záhy následovat další terapeuti, lékaři, kliniky...

Odborná veřejnost a společnost stojí na prahu změny výživového paradigma nového tisíciletí. Patřím mezi průkopníky jeho uvedení do praxe.

Na žádost mých dosavadních klientů jsem připravila projekt stravování, usnadňující začátky životní změny. Je tu pro klienty nemocné i pro všechny ostatní náročné, kteří se chtějí opravdu dobře najíst, ale nedostává se jim času a znalostí problematiky. Nosným pilířem OptiStravy jsou kouzelné OptiŽemličky - stěžejní potravina nové doby, pro ty, kteří by se těžce ločili se současnými stravovacími zvyklostmi a potřebují více času ke zpracování změny. Není nic jednoduššího: dostanete, otevřete, pochutnáte si a sledujete, jak Vám Vaše tělo vrací prokázanou službu...

Fotogalerie k článku

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign