Evropské symposium psychoterapie v Celetné, poslední dubnový víkend

www.dmzwarez.info-Natures-0011.jpg

The place of the Person-Centred Approach in Europe: Contributions, Activities and Impact in a Troubled World Očekávala jsem, že úsilí které jsem vynaložila k aktivní účasti na symposiu se vrátí.…

The place of the Person-Centred Approach in Europe:

Contributions, Activities and Impact in a Troubled World

Očekávala jsem, že úsilí které jsem vynaložila k aktivní účasti na symposiu se vrátí. Nemýlila jsem se. Kontakty mám s kolegy zabývajícími se psychosomatikou a onkologickými onemocněními v Řecku, Austrálii a Anglii. Též jsem si ověřila, že mé rozhodnutí, věnovat se párové - vztahové psychoterapii jako samostatný terapeut, je zcela v pořádku a že soustavná píle ve studiu filosofie, je nezbytná pro účelnou spolupráci (prevenci a terapii) s mými klienty. Pod vlivem symposia budu více popularizovat a vědecky publikovat své poznatky a závěry z praxe. I v mezinárodním měřítku jsou ojedinělé.

Nechce se mi do popularizace a publikační činnosti pouze z nedostatku mého volného času. Nebudu si jej přece ubírat! Stejně tak to radím klietům. To bych kázala vodu a pila víno, nebo v tomto případě spíš naopak? Svědomí mi velí předávat zkušenosti dál. Řešení jsem našla ve změně systému práce.

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign