Je alternativní léčba opodstatněbá?

www.dmzwarez.info-Natures-0040.jpg

Je alternativní léčba opodstatněná? Jsme přesvědčeni že ano! Opozice se snaží alternativní přístupy znevažovat. Mají důvody? Jistěže se nějaké najdou. Rádi bychom se v současné nabídce alternativy v Česku a na Slovensku orientovali.

Pomůžete nám svými osobními zkušenostmi? Děkujeme, že souhlasíte. Bez Vás bychom byli ztraceni. Chceme souhrnné informace zveřejnit na internetu a tak si navzájem pomáhat. Sounáležitost je totiž podstatou lidské existence. Že je mnohdy zneužívaná je jiná kapitola.

Dotazník testu alternativy

Vážení, připravili jsme anonymní dotazník, kde bychom rádi sdíleli Vaše osobní zkušenosti, co jste podstoupili a jak Vám to pomohlo, co byste doporučili svým blízkým a známým. Nechceme zůstat jen u sběru dat. Rádi bychom se pokusili nabídnout již blíže specifikovaný výběr toho nejlepšího! Lékaři pochopitelně neřeší, proč klienti odchází z jejich péče a už vůbec ne, jak si po odchodu dále vedou. To je však to, co nás všechny zajímá! Volíme tedy tuto cestu, jak informace získat, jak se společně propojit.

Dejte nám, prosím, zprávu, co vám pomohlo, prostřednictvím nás se dostanou doporučení dál těm, kteří jsou ještě bezradní. Oslovte kolegy či známé, ať se podělí s námi o své mnohdy těžce nabyté zkušenosti, vlastní či svých blízkých. Děkujeme.

Výsledky budeme průběžně zveřejňovat. Zajímá nás nejen faktické objektivní fyzické uzdravení. Též úroveň působení na psychickou stránku pacienta. Jeho pohoda, spokojenost, subjektivní zlepšení a pocity úlevy. Známý fenomén „placebo efekt“ nevyjímaje.

To vše je nedílnou součástí psychosomatické péče o nemocného člověka. Chceme všem, bez výjimky, umožnit otevření vstupní brány k uzdravení dokořán.

Vyhledáváte-li alternativní pomoc, nejspíš nejste spokojeni s dostupnou, nebo její účinnost chcete posílit. Zároveň vám jde o zdraví či o život a hledání, tápání a přehodnocování zabírá moc času! To odbourají výsledky našeho OptiTestuAlternativy.

Nechceme, aby byly alternativní terapeutické přístupy zahaleny rouškou esoterična a tajemna. To je jiná parketa, tam se nepouštíme a zájemcům neubíráme jejich radost z „prožívání nadpřirozena“.

Cílem je, aby se lidé vyvarovali zbytečností, přehlcování organismu nefunkčními indikacemi, nevhodného míchání či dublování metod a postupů. Prostě je fajn udělat, nejlépe hned, vše pro sebe tak, aby to bylo ve skrze prospěšné. Jak pro zabezpečení našeho nemocného těla (fyzická schránka - soma), tak pro klid naší duše a svědomí - že děláme co nejvíce můžeme (psychická stránka). Od toho názvy: psychosomatické působení, celostní či holistický přístup. To se zatím v rámci oficiálních medicínských přístupů nedá uskutečnit bez kvalitní a cílené alternativy.

Hledáme ji tedy společně. Není jiná možnost hodnocení kvality, nežli praktické výsledky! Děkujeme velice za zájem a trpělivost :-)

Těšíme se na Vaše zprávy či dotazy v případě, že nechcete vyplňovat dotazník. Pokud ano, získáte jej obratem z naší adresy: opti@optiforlife.com

Příchozí adresy nebudou využity pro jiný účel, nežli je komunikace ohledně dotazníku testu alternativy.

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign