OFY, Onko, vybrané od 9/2014 do 12/2014

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

Onkologická onemocnění od 9/2014 klientka 73 let, nádor v prsu 2 metastázy v podpaždí diagnostika vzhledem k věku byla nabídnuta chemoterapie, klientka odmítla.

Žádala na více pracovištích o chirurgický zákrok, ale bezvýsledně. Nakonec souhlasila s hormonální léčba orálně s příslibem, že po zmenšení nádoru bude operace umožněna. Velmi dobrá spolupráce. Vynikající kondice a optimální váha včetně nárůstu svalové hmoty. Výsledky po 3 měsících metastázy ½ velikosti a nádor přesně 1/3 velikosti (v kubických milimetrech) dle výsledků mamografie, ultrazvuku. Výsledky po 6 měsících metastázy nejsou a nádor je velikosti třešňové pecky. Listopad 2014: Klientka je zcela zdráva. Nemá žádný nález a již ani po "pecce" ani stopy. Klientka je bez medikace a prý se nikdy v životě necítila lépe jako posledních několik měsíců.

klientka 48 let, ženské orgány, střeva, lymfatické uzliny, pánevní a křížová kost - metastázy třetí rok léčby, třetí chemoterapie, radioléčby, dva chirurgické zákroky s trvalými následky. Terminální fáze onemocnění. Klientka odmítla paliativní léčbu a poctivě se věnuje OptiForYou. Nyní po 8 měsících absolvuje plastiku řešení původních následků chirurgických zásahů, protože je zcela zdravá a plna síly. Vynikající celkový stav!

klient 35 let, po roce recidiva celé tělo, desítky metastáz. 8 měsíců výrazné zkvalitnění života. Psychické problémy a velmi závažné problémy spojené s léčbou chemoterapií. Z lékařského hlediska je chemoterapie doživotní a paliativní. Klient je informován, že se doposud nikdo z tohoto typu onemocnění neuzdravil. Viděla bych možnost řešení ve přerušení chemoléčby v době velkého útlumu onemocnění a předání důvěry ve své kapacity a péče o tělo. Dát šanci „přírodě“ (pod odborným vedením, pokud možno). V případě přerušení nelze tedy nic ztratit. Naopak je zde šance byť nízká, se uzdravit. Říjen 2014: bez chemoterapie a bez bioléčby. Proč nemáme odvahu „do toho jít“ je předmětem mé další práce. Sám klient říká, že přežívají adaptabilní a on to nejspíš nebude. Zároveň si nepřipouští, že by onemocnění mělo být fatální, ale pouze „se učí s chronickou nemocí žít“. Na jak dlouho? Z mé strany je třeba respektovat rozhodnutí klientů. Doporučení: Zkusme si věřit a zkusme chtít žít naplno. Nestačí jen smířit se s přežíváním. Chyťte svoji šanci, nebojte se do toho pustit!

Klientka 48 let, rakovina jater bez další možnosti léčby. V péči u mne od října 2014. Výrazné zlepšení všech životních funkcí. Každý den dvě hodiny chodí, přibrala 6 kg, cítí se velice dobře a nepochybuje o uzdravení. Kontrolní vyšetření je plánováno v novém roce.

 

Dále pro příklad některá další poradenství z podzimu 2014:

Klienti: 15 let, 25 let, 32 let a 39 let, lupenka a těžký ekzém. Po dvou až šesti měsících prakticky bez nálezů. Listopad 2014. anorexie -následná péče (2x), hubnutí a dobrá pohoda, kratší spolupráce - časté... (OptiQuickCounseling)

Několik klientů Focusing (psychoterapeuticé metody) s velice rychlými a uspokojujícími pokroky.

PCA poradenství: manželský pár-nevěra, ženy: -péče o děti (samoživitelka) -vztah s rodičem seniorem -hledám sebevědomí

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign