O čem je kazuistika?

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

KAZUISTIKA jsou vybrané zajímavé případy klientů, abyste se dozvěděli více z praktického průběhu spolupráce. Snáze se pak rozhodnete, chcete-li terapii nebo kurz absolvovat.

Terapie OptiForYou je důkladně propracovaný systém významně podporující léčbu civilizačních onemocnění – jak se dočtete níže. Ke každému klientovi je přistupováno individuálně. Terapie nemůže být redukován na několik chytrých rad, ani knih. Změnu životního stylu OptiForYou je třeba pochopit a zažít, s výraznou podporou zkušenného terapeuta. Přitom nemluvíme pouze o teoretické a praktické stránce, psychika klienta nemůže zůstat stranou. Stejně jako se z knihy nikdy nenaučíte cizí jazyk, nepřinesla by OptiForYou ve většině případů očekávaný výsledek. A jelikož i já výsledky potřebuji - prostřednictvím Vašeho uzdravení - na spolupráci dohlížím do té doby, nežli je vše tak, jak má být.

OptiForYou je důkladně propracovaný systém významně podporující léčbu civilizačních onemocnění – jak se dočtete níže. Ke každému klientovi je přistupováno individuálně. Terapie nemůže být redukován na několik chytrých rad, ani knih. Změnu životního stylu OptiForYou je třeba pochopit a zažít, s výraznou podporou zkušenného terapeuta. Přitom nemluvíme pouze o teoretické a praktické stránce, psychika klienta nemůže zůstat stranou. Stejně jako se z knihy nikdy nenaučíte cizí jazyk, nepřinesla by OptiForYou ve většině případů očekávaný výsledek. A jelikož i já výsledky potřebuji - prostřednictvím Vašeho uzdravení - na spolupráci dohlížím do té doby, nežli je vše tak, jak má být.

S OptiForYou, změnou životního postoje a sebepojetí, vymizí veškeré neduhy a civilizační onemocnění, která Vás sužují.

Aby se Vám lépe hledalo, rozdělila jsem klienty do skupin podle důvodů, se kterými mne vyhledali.

FIT – změna Zdravého Životního Stylu pro radost, abychom si dopřáli to nejlepší možné, nebo prevence proti civilizačním onemocněním z důvodu dědičnosti či zodpovědnosti, nebo hlásících se drobných neduhů

OOFY - OnkoOptiForYou, klienti s onkologickou diagnózou (anonymní, proto neuvádím ani pohlaví. Na vysvětlenou tedy onemocnění * PEŽ - jsou pohlavní endokrinní, či exokrinní mléčné žlázy)

OFY - OptiForYou, klienti s ostatními neduhy či nemoci

- zaslouží si pozornost ženy

- zaslouží si pozornost muže

Máte-li zájem se s někým z klientů kontaktovat, napište mi, předám vzkaz.

Kazuistiky jsou převedeny z původního webu. Průběžně doplňuji aktuální a také zajímavé případy staršího data.

Kurzivou jsou označeny mé poznámky

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign