O čem je kazuistika?

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

KAZUISTIKA jsou vybrané zajímavé případy klientů, abyste se dozvěděli více z praktického průběhu spolupráce. Snáze se pak rozhodnete, chcete-li terapii nebo kurz absolvovat.

Terapie OptiForYou je důkladně propracovaný systém významně podporující léčbu civilizačních onemocnění – jak se dočtete níže. Ke každému klientovi je přistupováno individuálně. Terapie nemůže být redukován na několik chytrých rad, ani knih. Změnu životního stylu OptiForYou je třeba pochopit a zažít, s výraznou podporou zkušenného terapeuta. Přitom nemluvíme pouze o teoretické a praktické stránce, psychika klienta nemůže zůstat stranou. Stejně jako se z knihy nikdy nenaučíte cizí jazyk, nepřinesla by OptiForYou ve většině případů očekávaný výsledek. A jelikož i já výsledky potřebuji - prostřednictvím Vašeho uzdravení - na spolupráci dohlížím do té doby, nežli je vše tak, jak má být.

OptiForYou je důkladně propracovaný systém významně podporující léčbu civilizačních onemocnění – jak se dočtete níže. Ke každému klientovi je přistupováno individuálně. Terapie nemůže být redukován na několik chytrých rad, ani knih. Změnu životního stylu OptiForYou je třeba pochopit a zažít, s výraznou podporou zkušenného terapeuta. Přitom nemluvíme pouze o teoretické a praktické stránce, psychika klienta nemůže zůstat stranou. Stejně jako se z knihy nikdy nenaučíte cizí jazyk, nepřinesla by OptiForYou ve většině případů očekávaný výsledek. A jelikož i já výsledky potřebuji - prostřednictvím Vašeho uzdravení - na spolupráci dohlížím do té doby, nežli je vše tak, jak má být.

S OptiForYou, změnou životního postoje a sebepojetí, vymizí veškeré neduhy a civilizační onemocnění, která Vás sužují.

Aby se Vám lépe hledalo, rozdělila jsem klienty do skupin podle důvodů, se kterými mne vyhledali.

FIT – změna Zdravého Životního Stylu pro radost, abychom si dopřáli to nejlepší možné, nebo prevence proti civilizačním onemocněním z důvodu dědičnosti či zodpovědnosti, nebo hlásících se drobných neduhů

OOFY - OnkoOptiForYou, klienti s onkologickou diagnózou (anonymní, proto neuvádím ani pohlaví. Na vysvětlenou tedy onemocnění * PEŽ - jsou pohlavní endokrinní, či exokrinní mléčné žlázy)

OFY - OptiForYou, klienti s ostatními neduhy či nemoci

- zaslouží si pozornost ženy

- zaslouží si pozornost muže

Máte-li zájem se s někým z klientů kontaktovat, napište mi, předám vzkaz.

Kazuistiky jsou převedeny z původního webu. Průběžně doplňuji aktuální a také zajímavé případy staršího data.

Kurzivou jsou označeny mé poznámky

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud jste sem zavítali cíleně, znamená to, že vás něco trápí: Choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie (či smyslu života...). Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit.

Provázet vás, klienty, ke zdraví a existenční pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní. Terapii v rámci výživy, změny životního stylu, psychického zdraví a pohody, se věnuji již řadu let. Za ty roky jsem pomohla klientům z celého světa.

Více informací

Komentáře spokojených klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign