O košilích a lidech v nich

www.dmzwarez.info-Natures-0042.jpg

Na počátku bývá bolístka, pocit, že něco není v pořádku, nebo rovnou uhodí nemoc. Klienti k nám přicházejí v různém stavu: od prostého pocitu, že nejsou ve své kůži, až po těžce nemocné, prodělávající četné léčebné procedury bez pozitivního výsledku.

Není divu, že v takovém stavu zkouší další možnosti, další alternativy v přístupu k jejich nesnázím. OptiForLife je ze své podstaty přístup celostní, neboli psychosomatický. Vysvětlení pojmu psychosomatika snadno naleznete zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Psychosomatika

No jo, ale jak to v praxi funguje? Dáme vám odpověď: velmi jednoduše! Avšak najít ty nejjednodušší cesty bývá nejtěžší, jelikož jsme na ně přes veškerý chválihodný pokrok lidstva zapomněli a čím je něco obyčejnější, tím lehčeji se přehlédne! My nabízíme ve své podstatě velmi obyčejnou, ale v dnešní době "revoluční", alternativu. Místo vytloukání klínu klínem, návrat k podstatě existence člověka. Návrat k tělu a duši, k péči o ně, k rozpoznání jejich problémů a k hledání cesty k jejich posílení. Je třeba mít na paměti, že příroda ve své moudrosti nikdy nepřišla s ničím více zázračným, než je lidská imunita. Dpřejme jí tedy dostatek síly k plnému nasazení.

Ostatně, k čemu je v noci sebelepší svítilna, když dojdou baterky, že? Naší metodikou je cesta k sobě samému. Je to osvědčený a logický systém stravování, pohybu a prožívání života vůbec. Informace s prožitky jsou klientovi předávány tak důkladně, že sám začne cítit, co mu dělá dobře, co mu síly přidává a co je naopak ubírá. Dobrou zprávou je, že takto nabytá vědomost je věčná: nedá se ani zkazit, ani zapomenout.

Hovoříme-li o návratu k potřebám těla, je jasné, že dosavadní životospráva byla v něčem chybná a je třeba ji změnit. To s sebou přináší jisté nepohodlí, jelikož zvyk je železná košile, ale i tu je třeba čas od času vyměnit :-) Protože Opti přístupy nesou dogmatické, ale logické, nebudete mít s opouštěním "nezdravých" železných košilek žádné problémy.

Vy sami nejlépe víte, co je pro vás dobré! Stačí se naučit rozpoznat toto naladění a pracovat s ním. To je hlavním programem OptiForYou. Až najdete své tělo v optimálním stavu, takovém, které nejenže většina lidí ani nezažila, ale dokonce si ani nedovedla představit, budou všechny fyzické, psychické i praktické problémy tak malé, jak silná bude vaše obranyschopnost v plné zbroji.

Zvyky získané v programu OptiForLife budou pro vás ta nejpevnější železná košilka, která kdy pod sluncem zazářila. Ve své mnohaleté praxi jsme zjistili, že největší problém, který se přirozeně promění v hlavní benefit, bývá převzít odpovědnost za sebe. To je být sám sebou a to znamená rozhodovat se svobodně a nenásledovat dogmaticky jeden, či druhý lifestylový návod. Když za sebe dokážete převzít odpovědnost velice se vám uleví, porozumíte situacím, které vám přišli stresující, naučíte se zacházet se vším, harmonicky a s grácií lidským bytostem vlastní. Je to grácie o jejímž rozsahu jste možná zatím ani netušili :-) Vaše Opti

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign