Onko + Opti čtěte shrnutí od 3/13 do 8/14

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

Vážení čtenáři, když jsem si dnes udělala čas na doplnění kazuistiky, vybrala jsem pro vás zajímavé klienty a když jsem zjistila, že jich je 57, rozhodla se je nevypisovat jednotlivě. Asi je vám jasné proč ;-)

Z důvodu diskrétnosti dělám výpisů z karet klintů sama. V současné době nemám tolik času navíc. Vyřešila jsem to následovně. Shrnutí posledních 17 měsíců: převládá Onko - dva klienti se vrátili a jsou na tom zase dobře. Ze 24 dalších případů bylo 5 případů paliativní péče s klidným odchodem ze života. Dva klienti terapii ukončili po měsíci. Jeden zemřel a o druhém nevím. Jeden klient zemřel nečekaně uprostřed léčby na následky chirurgického zákroku. Ostatním se daří dobře a u většiny věříme, že se nemoc již nevrátí. OFY - máme několik prevencí - což je vynikající! A různé problémy - kožní, chronické záněty, hormonální dysbalance - zejména u žen v období menopauzy a ostatní tzv. civilizační choroby. Nadváha jen sporadicky, ale zato se ji zbavujeme bleskově, zdravě s regeneračními a omlazovacími účinky a hlavně na stálo! Taktéž, když potřebujete přibrat (často po anorexii).

T. závěrem: Onko-onemocnění zapříčiněná hormonální dysbalancí, jsou nejlépe ovlivnitelná OptiPsychoSomatickým přístupem. Zejména rakovina prsu. Je třeba si uvědomit, že i po úspěšné medicínské léčbě je naprosto nevyhnutelná změna životního stylu. Ten dosavadní vám jednoznačně nevyhovoval, když jste tak velmi onemocněli! Beze změny se nemoc znovu vrátí, pokud ovšem nedojde k zázraku - i to nevylučuji. Nemoc přichází z hlavy a naopak, po somatizaci (usídlení v těle) se do ní posílena vrací. Je to past, ze které je třeba se vysvobodit. Chceme-li se opravdu uzdravit, nebo neonemocnět, je třeba se o sebe postarat po všech stránkách. Chci se uzdravit - uzdravím se, chci zhubnout - zhubnu... Příklad mne samotné: Vše je možné, při správném načasování (ze mne už opravdu Miss World nebude), zhodnocení zdrojů (jako dyslektik nebudu tlumočnicí) a třeba také sil (už neuběhnu 400m za minutu, jako tomu bylo v mých 14 letech). Dobrá zpráva je, že například vylepšení zdravotního stavu a hubnutí, limity dosažení nemá :-)

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign