Onko – PohlavněEndokrinní Žlázy, kosti, mozek, játra - 2-12

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

věk 50 – 55 v OptiForYou 9/11 – 12/11. Na OptiForYou přišel – akutní, velice špatný stav, 4 roky několikrát recidiva. PohlavněEndokrinní Žlázy, játra, kosti různě po těle - zejména kyčelní kloub, horní čelist a mozek.

Průběh OFY - 11/11 pociťuje častou únavu, údajně z chemo léčby - zátěž na játra, říká lékař. Během podzimu 2x změna chemo léčby – od 9/11 nebyla kontrola krom 11/11 ultrazvuku a krevních testů jater, kdy se nálezy zhoršily. 10/11 začal chodit bez bolestí v kyčelním kloubu, ustaly veškeré bolesti kostí. 11/11 CT hlavy – mozek bez nálezu, 1/12 cítí se výborně, dovolená na horách, sjezdování, v léčbě výrazné zlepšení psychického i fyzického stavu. Od Vánoc svévolné přerušení OFY v domnění, že je již uzdraven!!! 2/12 náhlé výrazné zhoršení – kontrola, nové novotvary na játrech – ultrazvuk, markery vysoké. K OFY se nevrátil. 3/12 hormonální léčba, bioléčba. Zhoršující se stav, 10/12 klient zemřel.

Dorka: doposud nejvíce komplikovaný a neukázněný klient. Z mé strany vyžadovala spolupráce veliké úsilí a mnoho času. Při spolupráci převažovaly spíš problematické momenty. Mnohdy několikadenní odmlčení klienta, neakceptace doporučení a podobně. Doposud jediný klient, na kterého jsem měla vztek, že zcela vědomě kazí i moji práci a snahu! Jako by se zdálo, že klient necítí nebezpečí, ve kterém se nachází. Jako by využíval své nemoci k manipulaci s ostatními! Nakonec obvinění OFY, že je nefunkční, přesto že byl klient několikrát upozorňován, že se nejedná o“dietu, která skončí, kdy on uzná za vhodné“. Fakt, že OFY „zafungovalo“ potvrzují výsledky a vývoj zdravotního stavu přes podzim a začátek zimy. Rozpor mezi prohlášeními „myslel, že jsem zdravý“ a po pár hodinách „OFY nefunguje!“, je z hlediska zoufalého člověka zcela pochopitelný. Nezodpovědnost vůči sobě a blízkým je nepochopitelná. Hlavně to nemůže vyjít "jen tak samo, bez přičinění". Poznámka – klientovi byla OFY proplacena jako opravdu srdečný dar od přátel, kteří sami nejsou finančně silní! Právě i to, že považoval za „samozřejmost“ péči od druhých, vysvětluje postoj klienta k celé terapii. Mě osobně v tomto vztahu velice tížil pocit závazku k donátorovi a jeho rodině, kterému tím znovu s úctou děkuji.

Závěr z mé bezprostřední zkušenosti: a) Jak jde o játra, tak není místo ani na jediné procento „úlitby“. Vyžaduji naprostou kázeň a dodržování všech doporučení. b) Plaťte si své uzdravení ze svého, pokud sami sobě za to stojíte. Díky.

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign