Onko – žaludek, játra, slinivka - 8-12

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

věk 60 – 65 v OptiForYou od 5/12. Po operaci dvakrát, chemo léčba několikrát. Klient přišel v těžkém stavu. V lednu lékaři ukončili léčbu pro závažnost stavu. Nejdříve OptiForYou, velké zlepšení a opravdové nasazení klienta.

Nejdříve OFY, velké zlepšení a opravdové nasazení klienta. Po šesti týdnech dochází ke zhoršení, 8/12 klient zemřel. V době OFY velká změna v psychickém stavu klienta. Získal čas ke konci života a možnost aktivně rozhodovat o sobě.

Dorka: Měla jsem ze spolupráce velkou radost, právě pro pozitivní přístup klienta. Ke konci života mi řekl, že pro sebe nikdy více neudělal a měl možnost se na odchod z tohoto světa připravit. Mrzelo nás, všechny zúčastněné, že jsme se nemohli potkat dříve. Nelze rozpoznat, kdy už organismus nemá šanci se zregenerovat, uzdravit se. Nyní vím, že má smysl spolupracovat kdykoliv, protože klient asi nejlépe ví, proč si to přeje. Byli jsme v každodenním kontaktu telefonem.

Doposud jediný klient, OFY a OFY, který důsledně dodržoval poradenství a neuzdravil se.

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign