OptiForYou – anorexie, žena - 2-12

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

věk 20 – 25 v OptiForYou od 2/12. Počáteční hmotnost ? kg /170cm, dosažená hmotnost 56 kg, BMI 19,5.!!! Bez vedlejších problémů, po 3. měsíci terapie. Psychická podpora, empatie a dodržování OptiForYou – pohybu, stravy a Zdravého Životního Stylu.

Do OptiForYou přišla ve špatném zdravotní stavu, strach z lékařů, psychiatrie. Po několikaletých opakujících se problémech. Vymizení menstruace bylo hlavním motivem vyhledání pomoci. Terapie za přípravy Bc. zkoušek! Přátelský kontakt písemný a osobní, návrhy jídelníčků a jejich úpravy a rozbory denních zážitků a pocitů. Již druhý měsíc nárůst hmotnosti, dovolená na lyžích, radost ze svého úspěchu. Urovnání vztahu s matkou. Změna akceptována, uvítána na stálo. Vynikající psychický a fyzický stav, s OptiForYou spokojena. Terapie probíhala za podpory přítele.

Thea: Z počátku strach ze sebe sama, z dalšího opětovného selhání. Rozptýlení obav a získání sebejistoty. Změna sebehodnocení. Proč by také ne, když se sobě a příteli líbí štíhlá – ne vyhublá na kost. Buňky dostaly nabaštit a tak se také radují, společně se svojí nositelkou.

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign