OptiForYou – obezita, žena - 12-12

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

věk 50 – 55 v OptiForYou od 7/12. Hmotnost 120kg /174cm, BMI 39,6. 12/12, (-24 kg) 96 kg, BMI 31,7 !!!. Bez vedlejších problémů. Velmi důsledné dodržování OptiForYou – pohybu, stravy a Zdrvého Životního Stylu.

Do OptiForYou přišla pro velice špatný zdravotní stav, zejména nebezpečí ochrnutí horních končetin, silný útlak míchy - proto plánovaná operace krční páteře. Diabetes B velmi vysoký, nyní stav 5,1! 11/12 od operace lékaři ustoupili, není nutná. Předpokládaná opti hmotnost bude dosažena a fixována během roku 2013, na stálo, bez recidivy. Vynikající psychický a fyzický stav, s OptiForYou spokojena, cítí se výborně, jako znovu zrozená.

Thea: Byly jsme v denním kontaktu, velice spolehlivý a zodpovědný přístup. V průběhu změna psychiky a postojů k sobě samé. Vše za plného provozu (zaměstnání a náročné koníčky). Je až k nevíře, jak je možné spolupracovat a jak to tělu dělá dobře. Žádný nátlak, „pouze“ správná životospráva na míru a pozitivní přístup. Tělo si vše zařídí samo, jen mu dát šanci a uvolnit jeho kapacity. Díky, že vím, že až tak dobře to je možné!

Vše co v OptiForYou děláme je na stálo. Jedná se o Zdravý Životní Styl, kterou už nikdy nikdo neopustí, pokud ji zkusí. Je to optimální způsob života a to si organismus nedá vzít. Pokud sami sebe dobře vnímáme a i my jsme mentálně OK, je situace nevratná.

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign