OptiForYou – zánět slinivky, muž - 10-12

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

(spolupráce přes SKYPE a mailem) věk 45 – 50 v OptiForYou od 10/12. Klient je dlouhodobě na jihu USA. Chybná diagnóza – léčen na „překyselení žaludku“. Velmi špatný přetrvávající stav.

Pracovní neschopnost již třetí týden. Dle dostupných výsledků od lékaře a hlavně důkladného popisu stavu klienta jsem usoudila na komplikaci slinivky. Po zavedení šetřivé opti diety jsme dále upravili stravování, pohyb a odpočinek. Po dobu několika týdnů si klient zajistil trávicí enzymy, volně v prodeji. Díky využití e-shopu, jsem měla možnost vybrat ty správné na trhu a zároveň volně prodejné. Taktéž s výběrem potravin to nebylo jednoduché. O Vánocích se již klient cítí výborně naplno pracuje. Přibírá na váze – svalovina. Vynikající psychický a fyzický stav, s OFY spokojen, cítí se výborně. S OFY již počítá na stálo!

Dorka: Není nad prevenci:-) Co si počneme, až nám bude opravdu zle a nebude k mání dobrý lékař?! O klienta jsem se tehdy obávala. Když po opakované návštěvě nedostal adekvátní podpora a rady u odborného personálu... Pokud by se neuzdravil, co bych mu měla poradit, když tamní lékaře neznám!!! Buďme rádi, že máme ještě k sehnání „běžné potraviny“, ne jen chemikálie, za potraviny převlečené. Kupujme je, moji milí, aby nám je nepřestali prodávat :-)


oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign