Vyhovuje Vám vaše dieta dokonale?

www.dmzwarez.info-Natures-0018.jpg

Vybrali jste si dietu, protože jste chtěli změnit stravování a právě dieta spojená s určitou filosofií je vám blízká. Ze začátku jste se cítili jako vyměnění. A po čase to není ono! 

Neměňte dietu, jen ji upravte tak, aby právě vám zcela vyhovovala. Byla by chyba dietu měnit za jinou, která je právě v dohledu. Většinou to tak děláme. Vystřídáme řadu diet a kýžený výsledek se ne a ne dostavit. Je to z toho důvodu, že nejste u konce s optimalizací diety pro sebe. Každý jsme jiný a proto nestačí pouhé dodržování stravy - diety dle všeobecných návodů. Problém je širší. Pokud dojde k tomu, že nechcete zvolenou dietu měnit a přesto cítíte, že je co vylepšovat, zkusme to společně doladit. To znamená optimalizovat dietu pro vaše potřeby tady a teď. Je to jako byste již znali základní gramatiku jazyka, který jste se začali učit a chtěli jít dál. Chtěli byste se domluvit o všem a to tak, aby nebylo poznat, že nejste rodilým mluvčím. V jazyce je to téměř nedostižné, pro většinu z nás. V péči o tělo - v somatice to možné je. Dokonce i za běžného denního režimu.

"Vybrousíme na míru" peleodietu, ketogenní dietu, dělenou stravu, fit pro život, makrobiotiku, nebo již praktikované vegetariánství, veganství či breathariánství. Neznamená to však, že mne jiné diety nezajímají. I kdyby se jednalo o vaši specifickou dietu, pak je to vždy pro mne vítaná výzva ke spolupráci.

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign