Co je OptiForLife komlexní přehled

www.dmzwarez.info-Natures-0045.jpg

Adaptace člověka na současné civilizační změny nespočívá v tom, že si zvykneme na vše, co se kolem vyskytuje a nabízí. To není z hlediska biologického ani psychického možné zvládnout.

Záleží na tom, jak se naučíme sobě vyhovět a jak okolní vlivy (společenské nároky a sociání potřeby) eliminujeme či je skloubíme do míry, kterou jsme ještě schopni akceptovat. Víme, že přežívá nejsilnější, což se nyní rovná tomu, být bystrý, vnímavý, mít se zdravě rád a vyhledat správné informace, podle kterých je možné se zařídit. Od teď je vám k dispozici OptiForLife, jste silní, přežijete, když víte, kde hledat.

Přístup OptiForLife v sobě shrnuje poznatky celých dějin péče o tělo i ducha, od antiky až po nejmodernější přístupy, aniž by bylo cokoli opomenuto: ať už nevědomě či z obvyklé chyby přezíravého odstupu moderních metod, které jsou způsobené přílišnou specializací vědních disciplín.

Výsledkem použití OptiForLife je nastolení nejlepšího, momentálně možného stavu organismu, po fyzické i psychické stránce. Použití OptiForLife nemá žádné vedlejší účinky a v žádném případě nemůže být v rozporu s probíhající léčbou jakékoli nemoci: silnější organismus se přirozeně uzdravuje lépe a role OptiForLife v prevenci je nedozírná. OptiForLife je unikátní, logický přístup. V dnešní době plné výdobytků, ale i nástrah moderního světa, je aplikace OptiForLife takřka nezbytná pro plné fungování každého jedince. K výraznému zlepšení fyzického i psychického stavu dojde vždy, k úplnému ústupu obtíží do tří měsíců!

U nás nenajdete žádné zaklínadlo, ani kouzelnou pilulku, získáte mnohem více: úplné pochopení potřeb svého těla, čímž si přirozeně osvojíte způsoby, jakými o sebe budete pečovat: jelikož nikdo si vědomě neubližuje, nehrozí „jojo efekt“, ani časté utrpení při „omezování se“, jako u jiných lifestylových změn.

OptiForLife je komplexní psychosomatie. Kombinuje části teoretické, týkající se změny jídelníčku a celkové životosprávy včetně pohybu, s částmi neméně důležitými, psychoterapeutickými a péčí v rámci osobnostního růstu a rozvoje myšlení. Naši terapeuti vám budou laskavými a moudrými průvodci na fantastické cestě k zodpovězení otázek, které byste si mnohdy ani nedokázali položit, přesto, že vás již dávno trápí touha po jejich zodpovězení. Publikujeme krátké články a audia, možná o záležitostech, které se vás týkají. Články i kazuistika napoví, zdali se ubíráme cestou, kterou byste Vy s námi chtěli sdílet.

 • Chcete být plní energie a cítit se dobře?
 • Chcete vypadat mladistvě - OMLÁDNOUT FAKTICKY a stárnout v produktivním věku 2x pomaleji?
 • Chcete se vyhnout zdánlivě běžným zdravotním obtížím, které přináší moderní způsob života, jako je bolest hlavy, nadváha, podrážděnost?
 • Chcete se vyhnout tzv. civilizačním chorobám, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak, alergie, kožní a nervová onemocnění, nebo rakovina? 
 • Zajímá vás např. Banting, prof. Tim Noakes, paleodieta, působení poměrů nutrientů na vznik tzv. civilizačních chorob...

Pak přístup OptiForLife určen také pro Vás!

 • OptiForLife je unikátní přístup založen na principu získání a udržení homeostázy* organismu
 • OptiForYou je program OptiForLife přístupu individuálně zaměřený na každého klienta
 • Podstatou OptiForLife je změna životního stylu - pohybu, odpočinku, relaxace a stravování v souladu s přírodou a bazálními potřebami člověka, po stránce somatické.
 • Po stránce psychické je nedílnou součástí úspěšné aplikace OptiForLife - pohoda, motivace, sebedůvěra a připravenost klienta převzít péči o sebe do svých rukou.
 • OptiForYou - psychosomatická terapie - psychosomatie prokazatelně pomůže každému člověku, "zdravému i nemocnému", bez rozdílu věku, pohlaví či současného zdravotního stavu, protože terapie není zaměřena na symptomy, ale odhalí podstatu problému a jejím prostřednictvím se jej odstraníte. Organismus je uveden do optimálního stavu a tak také odvádí optimální výkon. To v praxi znamená, že neduhy, kterých jsme se zbavili, se již nevrátí, nové se neobjeví a my se cítíme skvěle, po dobře odvedené práci.

Jaký způsob spolupráce je možný?

 • Individuální přístup, dle potřeby klienta s motivační a psychickou podporou
 • Psychoterapeutické poradenství, PCA Carla Rogerse, Focusing...
 • Skupinové programy, páry, rodiny, kolektivy, otevřené PT skupiny
 • Prezentace ve firmách, školách, organizacích...
*Homeostáza organismu je schopnost udržovat stabilní vnitřní prostředí, které je nezbytnou podmínkou jejich fungování a existence, i když se vnější podmínky mění. Ovšem díky vlivům civilizace je třeba některé naše počínání změnit, aby homeostáza nebyla narušena. To je poměrně nový fenomén, na jehož zařazení do našeho každodenního života je třeba si zvykat.
oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign