Proč názvy OptiForLife, OptiForYou

www.dmzwarez.info-Natures-0004.jpg

Abych mohla účelně pomáhat a byla se svojí nabídkou sama spokojena, vytvořila jsem si vlastní terapeutický přístup. Ke každému klientovi přistupuji v rámci jeho potřeb, jak je to pro něho nejvhodnější.

Spolupracujeme tak, abychom dosáhli optima - nejlepšího možného výsledku. Proto jsem přístup nazvala Optimální. Založila jsem i stejnojmenné občanské sdružení. Časem se stalo, že dost mých klientů přichází z ciziny a tak jsem metodu přejmenovala na OptiForLife, jelikož je to srozumitelnější. Ani my Češi s tímto názvem nemáme problém.

Abych rozlišila obecnější záležitosti od těch "šitých na míru" každému z nás, konkrétní individuální program nazývám OptiForYou. Jedná se o psychosomatické poradenství založené na psychoterapeutickém rozhovoru, vztahu mezi klientem a terapeutem a na předávání "know how".

Psychická podpora, společně s úpravou každodenních stereotypů a odstraněním těch, které nám neprospívají, je jediná správná cesta k celkovému optimálnímu stavu. Hodně času "s vámi" paradoxně „trávím sama“ - nad tvorbou vašeho programu. S vytvořeným plánem vás naučím nakládat tak, abyste měli výsledky a přitom vás to těšilo, nebo alespoň neobtěžovalo. Spolupracuji s každým člověkem, který projeví opravdový zájem. To jediné je z mé strany limitující.

t t

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud jste sem zavítali cíleně, znamená to, že vás něco trápí: Choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie (či smyslu života...). Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit.

Provázet vás, klienty, ke zdraví a existenční pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní. Terapii v rámci výživy, změny životního stylu, psychického zdraví a pohody, se věnuji již řadu let. Za ty roky jsem pomohla klientům z celého světa.

Více informací

Komentáře spokojených klientů

Miluše Jelínková
Milá Dorko, dnes, na Tři krále, je tomu právě rok, co jsem na nádraží v Pardubicích do sluchátek od Vás uslyšela: "Okamžitě přestaňta jíst cukr a...
Václav
Dorko, zlatým písmem jsem si zanesl do diáře den, kdy jsem Vás potkal.

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign