Proč názvy OptiForLife, OptiForYou

www.dmzwarez.info-Natures-0004.jpg

Abych mohla účelně pomáhat a byla se svojí nabídkou sama spokojena, vytvořila jsem si vlastní terapeutický přístup. Ke každému klientovi přistupuji v rámci jeho potřeb, jak je to pro něho nejvhodnější.

Spolupracujeme tak, abychom dosáhli optima - nejlepšího možného výsledku. Proto jsem přístup nazvala Optimální. Založila jsem i stejnojmenné občanské sdružení. Časem se stalo, že dost mých klientů přichází z ciziny a tak jsem metodu přejmenovala na OptiForLife, jelikož je to srozumitelnější. Ani my Češi s tímto názvem nemáme problém.

Abych rozlišila obecnější záležitosti od těch "šitých na míru" každému z nás, konkrétní individuální program nazývám OptiForYou. Jedná se o psychosomatické poradenství založené na psychoterapeutickém rozhovoru, vztahu mezi klientem a terapeutem a na předávání "know how".

Psychická podpora, společně s úpravou každodenních stereotypů a odstraněním těch, které nám neprospívají, je jediná správná cesta k celkovému optimálnímu stavu. Hodně času "s vámi" paradoxně „trávím sama“ - nad tvorbou vašeho programu. S vytvořeným plánem vás naučím nakládat tak, abyste měli výsledky a přitom vás to těšilo, nebo alespoň neobtěžovalo. Spolupracuji s každým člověkem, který projeví opravdový zájem. To jediné je z mé strany limitující.

t t

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign