Průběh Opti v praxi

www.dmzwarez.info-Natures-0010.jpg

Někdy se začínajícímu klientu zdá celá Opti změna velkým soustem. Proto nabízím samostatně psychoterapeutické poradenství PCA - terapie zaměřená na člověka Carla Rogerse a terapii práce s tělem Focusing,

biospirituální přístup k vlastnímu prožívání a nebo naopak, kterékoliv dílčí poradenství v rámci těla - stravování, pohyb... Často doplňuji péči klientům, kteří již jinde mají dílčí výsledky a jsou se svými dosavadními terapeuty či poradci spokojeni. Spolupracujeme pak na doladění, celkové optimalizaci, aby byl výsledek ten nejlepší možný. 

Pokud se nerozhodnete pro komplexní péči v Opti, může to v praxi probíhat například tak, že hubnete u své nutriční poradkyně, na psychoterapii docházíte ke mně, nebo naopak výživové poradenství a změna životního stylu probíhá u mě a párová či individuální terapie u vašeho oblíbeného psychoterapeuta :-)

Poradenství často poskytuji přes internet. Mám s tím dobré zkušenosti. Výhodou je, že „Skypujete“ ve vašem bezpečném prostředí. Nevyhýbám se osobnímu kontaktu, je samozřejmě vítaný, pokud je to možné! Donedávna jsem cestovala po celé naší vlasti a nebo klienti dojížděli za mnou do Prahy. Jsem názoru, že jakákoliv úspora času a nevystavování se stresu z přepravy, je vynikající!

Většinou se s klienty dříve či později stejně osobně setkáme. Na poradenství v rámci psychoterapeutických sezení a skupin se osobně setkáváme poblíž Strossmayerova náměstí v Praze 7, pokud nejsem pozvána jinam.

t t

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign