Rozbřesk spatříš jen tehdy, když k němu nestojíš zády

Poradenství pro ženy

Téměř dvě třetiny mých klientů jsou ženy. Z podstaty tradičního řazení společnosti se s námi stále "táhnou stíny". Přes to chci, abys byla šťastná a zdravá bytost. Vím jak na to, což se lze dočíst v kazuistikách a odkazech.

Především nepochybuj o svých možnostech a schopnostech. Spolupracujeme v rámci Tvých současných rolí a postavení ve společnosti. Je jedno, kde začneme, zvládneme vše podstatné, které se přirozeně v průběhu spolupráce odkrývá. Co do psychosomatiky: Pracujeme nejprve na vnitřní rovnováze. Srovnáním hormonální hladiny získáš dokonalý, jak psychický tak somatický odrazový můstek ke zdraví a spokojenosti. Jakmile se ocitneš „na své bezpečné cestě“, uzdravíš se a zcela jednoznačně se začnou rýsovat nové polohy vztahů. To se týká nejen pracovních a volnočasových aktivit, ale i změn vztahů v rodině primární či ve Tvé nové, kterou sis založila.

Hledáme odpovědi na to, co tě právě tíží. Nejsi-li si jista, zdali chceš žít sama, jsi sama a nelíbí se Ti to a nebo se rozhoduješ, zdali rodinu založit či se chceš naopak osamostatnit... Prostě už nechceš dále tápat a cítit se divně, jsi u mne na správné adrese.

Tvé skutečné potřeby odhalíme ve velmi krátké době a podle toho se zařídíš. Z naší spolupráce odcházíš, kongruentní, silná, zdravá, jsi sama sebou, nezávislá a svobodně hledáš smysluplné naplnění svého života.

Jsem vyhledávána v rámci psychosomatické péče u veškerých onemocnění plynoucí z ženské podstaty. Neváhej a ozvi se :-) První telefonická konzultace je zdarma, takže nemáš co ztratit! Normální, je být zdravá!

Nezávazná konzultace

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign