Absolutní svobodu skutečně prožívá jen ten, kdo se těší plnému zdraví

Psychosomatické poradenství

V podstatě naprogramujeme nově buňky. Přerušíme dosavadní destruktivní proces. Když osvobodíme buněčnou paměť od zátěže rodí se buňky lepší, než jaký byl stav buněk matek. To děláme soustavně a cíleně tak, abychom s tím byli v souznění, ale zároveň nesmíme ztrácet čas! Pracujeme rychle a účelně. Působíme všemi možnými směry. Pokud po náročné nemoci či traumatu nezacílíte tímto směrem, do sedmi let organismus odumírá! Pochopitelně my sami ze své podstaty máme regenerační schopnost, ale ve většině případech je nutné ji výrazně podpořit. I pro zdravého člověka není na škodu jít touto cestou. Ve stresu jsme všichni a je třeba se zbavit systémového tlaku zvenčí a udělat si v sobě pořádek, jak na úrovni somatického těla, tak z hlediska psychiky. Proto můžeme za 3 měsíce omládnout o 20 let, ale i naopak!

Komplexní a účinná terapie vede k rychlému zlepšení zdravotního stavu a psychického rozpoložení. Jedineční jsme v tom, že pracujeme cíleně se samotnou podstatou. Věnujeme se pouze základním, interním potřebám každého jedince, které rychle odhalíme. Nic není řešeno navíc, tedy zbytečně. Zároveň nic důležitého neopomeneme, v rámci všech stránek člověka: vědomí, podvědomí, nevědomí a potřeb fyzického těla. Zaměříme se na dokonalou stravu, nápoje, odpočinek, relaxaci a pohyb. Vše se dá zvládnout do několika týdnů, i v případě, jedná-li se o akutní, život ohrožující onemocnění. Má-li člověk sám chuť a jeho fyzická schránka kapacity pro přežití, z naší strany dostane veškerou možnou podporu a prostor pro uzdravení. Uzdravit se však můžete jen vy sami. My v Opti jsme vaším laskavým a moudrým průvodcem se 14 letou praxí. Dobré je, že už víme, co děláme.

V rámci prevence, nepohody či nemoci vychází Opti z principu rovnovážné péče o fyzickou i psychickou stránku člověka. Můžete mít dokonalé tělo, ale pokud vás něco trápí, budete se cítit mizerně. Naopak můžete překypovat veselou a bezstarostnou povahou, máte-li však nadváhu, jste z formy a vyjít pár schodů pro vás představuje vysilující muka, jste od optimálního rozpoložení podobně daleko. Pouze díky harmonizaci všech složek vaší bytosti dosáhnete kýženého klidu a zdraví.

Terapii během ozdravného procesu záměrně doplňujeme také o návrhy fyzické aktivity. To abyste se cítili fit – tělem i duší. Jedno bez druhého zkrátka nejde. Zde je příklad. Podobné je to u počítačů. V rámci „údržby či postupu“ si to můžeme přiblížit takto:

PC je třeba udržovat v optimálním stavu fyzickém (nemít je ve vlhku, čas od času je zbavit prachu apod.) i „duševním“ (mazat nepoužívané programy, defragmentovat disk, mít aktualizovaný antivirus, zajistit optimální nastavení Windows apod.). Zkuste něco dlouhodobě zanedbávat – v nejlepším případě bude vaše PC pomalejší, v nejhorším vám prostě zkratuje základní deska. Počítač zkrátka koupíme nový, ale život? Ten máme jen jeden. Pečujme o něj.

Přínosy psychosomatického poradenství OptiForLife jak je vnímáte :

  • Společně se ponoříme do komplexní renovace celé vaší bytosti (těla i duše). Jde o změnu a ukotvení zdravého sebepojetí. Říká se tomu různě: celostní, psychosomatický, holistický přístup.
  • V rámci péče zajišťujeme prevenci, zbavujeme se nemocí či bojujeme proti neduhům akutním i chronickým. Společně ustanovíme, jak vhodně jíst, sportovat, relaxovat, kterak dosáhnout zdravého spánku ...
  • Trápí vás psychika? Dostanete se do větší pohody, získáte sebevědomí, stanete se spokojenějším člověkem.
  • Pomůžeme vám najít harmonii při práci s vlastním tělem.
  • Vyvedeme vás ze spárů nemocí a minimalizujeme riziko aktivace dědičných chorob.
  • Zabráníme předčasnému stárnutí. Mladší se budete nejen cítit, ale i vypadat! 
  • Váhu dostaneme pod kontrolu. Získáte svou optimální hmotnost, budete krásnější i spokojenější.
  • Jste věčně unavení a malátní, nemáte sílu na práci, natož soukromý život? Pomůžeme vám otevřít stavidla zásobáren energie. Budete čilejší a šťastnější, lidé s vámi budou chtít trávit více času … a libido využijete více.

Expresní poradenství či krizová intervence

Nárazová krátkodobá terapeutická sezení mohou pomoci s řešením akutních problémů. Hodí se pro časově zaneprázdněné jedince, kteří nemohou, nebo zatím nechtějí docházet pravidelně.

Dlouhodobé poradenství v rámci komplexní změny na stálo

Dlouhodobá systematická a holistická terapie zahrnuje péči o tělo i duši (psychiku). Společně připravujeme individuální ozdravný plán, jehož plnění se mění na trvalý přístup klienta k sobě samému.

On-line poradenství, na dálku

Hektická doba, nedostatek času či fyzická vzdálenost mohou zapříčinit, že ke mně nemůžete docházet na pravidelné osobní konzultace. I s tím si poradíme! Ať už preferujete kontakt po telefonu, nebo je vám přednější internet (třeba Skype).

Nezávazná konzultace

oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud vás trápí choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie či smyslu života a ne a ne se to zlepšit, zkuste to ještě se mnou. Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit. Půjdeme spolu přímo na dřeň, kde odstraníme podstaty problémů. Z toho nám vzejde fyzické uzdravení a zdravé sebepojetí.

Provázet ke zdraví a existenciální pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní již řadu let. Pomohla jsem klientům z celého světa, od, nebo ke všemu možnému, od 0 do 93 let věku. Na ničem jiném nezáleží, než na vašem rozhodnutí najít a změnit to, co vám evidentně škodí. Pak nic nebrání v rychlé a relativně pohodlné cestě k sobě samému, ke štěstí, prosperitě a klidu.

Více informací

Komentáře a příběhy klientů

Dívka patnáctiletá
Přivedla mne mamka po skoro ročním užívání antidepesiv. Byla jsem odevzdaná nicotě a dvakrát se pokusila zemřít. Psychiatra se usmívala a od...
Julián
Jo, nevěřil bych, že něco tak moc jednoduchého mi může tak moc pomoci! Sedím u Dorka v křesle se zavřenýma očima a jsem schopen komunikovat se svým...

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign