Životní moudrost nečeká v učených knihách, schovává se ve formě prožitků

O čem píši

harmony-1229893-1920.jpg

Proč jsem se rozhodla pro nedirektivní psychoterapii hrou

Říká se to o jídle: to co sníme, nám nikdo nevezme! Nyní mám mnohem více. Prostředek, jak umožnit dítěti prožitek, který nikdy nezanikne a veskrze pozitivně změní jeho postoj k životu.

www.dmzwarez.info-Natures-0027.jpg

Zpravodajství TV Barrandov 18. 2. 2015

Více o problematice jarní očisty těla, půstu, jeho původní i přenesené funkci a více ke krátké reportáži o živých potravinách, vegetariánství, změně životního stylu a jak to vše souvisí

www.dmzwarez.info-Natures-0035.jpg

Co získáte užitím OFL

Psychosomatickou terapií OptiForYou v rámci fyzična získáte ztracené zdraví nebo předejdete onemocnění, pokud zdraví jste. Nové zacházení s tělem vám uvolní energii, kterou vaše tělo využije tam, kde dosud muselo šetřit.

www.dmzwarez.info-Natures-0045.jpg

Co je OptiForLife komlexní přehled

Adaptace člověka na současné civilizační změny nespočívá v tom, že si zvykneme na vše, co se kolem vyskytuje a nabízí. To není z hlediska biologického ani psychického možné zvládnout.

www.dmzwarez.info-Natures-0031.jpg

Focusing, biospirituální přístup k vlastnímu prožívání

je psychterapeutická metoda, při které člověk věnuje pozornost pocitům ve svém těle. Za asistence a ze začátku pod vedením provázejícího, se focusující naučí rozeznat pocit, který ho momentálně nejvíce tíží.

www.dmzwarez.info-Natures-0015.jpg

Opti, tah na branku

Opti je jiný světonázor, filosofie či software, chcete-li. Nehledá náhradní řešení, je to svébytný přístup k životu, takovému, jaký je v současné chvíli kolem. Proč se trápit a dělat ústupky, hledat náhradní řešení, vyměňovat špatné za lepší?

www.dmzwarez.info-Natures-0044.jpg

OFY, Onko, vybrané od 9/2014 do 12/2014

Onkologická onemocnění od 9/2014 klientka 73 let, nádor v prsu 2 metastázy v podpaždí diagnostika vzhledem k věku byla nabídnuta chemoterapie, klientka odmítla.

www.dmzwarez.info-Natures-0008.jpg

Pirát Policajt

Tak nějak je mi lehčeji u srdce, když vím, že tu s námi je Pirát Policajt! Díky Jirkovi, mému psychoterapeutickému kolegovi, toho vím mnohem více, nejen o konopí.

www.dmzwarez.info-Natures-0019.jpg

Co je Banting?

Dr. Banting obdržel Nobelovu cenu za objev "léčebného inzulinu". Podle něho se nyní vtipně a zároveň dost drsně nazývá jedna z částí mé OptiMetody. Ta část, kdy jíme tak, jak je správné pro bezchybnou funkci našeho těla

www.dmzwarez.info-Natures-0042.jpg

O košilích a lidech v nich

Na počátku bývá bolístka, pocit, že něco není v pořádku, nebo rovnou uhodí nemoc. Klienti k nám přicházejí v různém stavu: od prostého pocitu, že nejsou ve své kůži, až po těžce nemocné, prodělávající četné léčebné procedury bez pozitivního výsledku.

1 2 3 4 5 6
oblicej.jpg

Theodora Toulcová

Vítejte na webu věnovaném terapii OptiForLife. Pokud jste sem zavítali cíleně, znamená to, že vás něco trápí: Choroba, psychické problémy nebo třeba nedostatek energie (či smyslu života...). Všechna tato trápení vám mohu pomoci zmírnit, nebo se jich zcela zbavit.

Provázet vás, klienty, ke zdraví a existenční pohodě je mým zaměstnáním a životní náplní. Terapii v rámci výživy, změny životního stylu, psychického zdraví a pohody, se věnuji již řadu let. Za ty roky jsem pomohla klientům z celého světa.

Více informací

Komentáře spokojených klientů

Miluše Jelínková
Milá Dorko, dnes, na Tři krále, je tomu právě rok, co jsem na nádraží v Pardubicích do sluchátek od Vás uslyšela: "Okamžitě přestaňta jíst cukr a...
Václav
Dorko, zlatým písmem jsem si zanesl do diáře den, kdy jsem Vás potkal.

Všechny komentáře

Dosyta a s chutí:

S námi se najíte nejlépe

Známé úsloví „Jste to, co jíte“ skrývá hlubokou pravdu. Vyvážená strava je základní pilíř fyzického zdraví a nutnou podmínkou úspěšné změny životního stylu. Jelikož jsou regály supermarketů plné éčkami přesycených průmyslově zpracovaných „mrtvých“ potravin, rozhodli jsme vytvořit vlastní sortiment superzdravých a chutných jídel. Nemůžete se obejít bez pečiva? Pak si dopřejte kvalitu a ochutnejte naše lahodné houstičky...

Naše výrobky

OptiClub

Naše přístupy nejsou omezovány limity současného světa, proto naše terapie přesahuje hranice moderní medicíny. V OptiClubu získáte klíč do vašeho světa neomezených možností!

Klienti terapie OptiForLife se automaticky stávají členy OptiClubu. V rámci klubu setrvávají nadále po kompletním dokončení terapie. Jsou seznamováni s novinkami v Optimální o. s. a OFL, mají nárok na odběry aktuálního sortimentu OptiBalíku i bezplatné poradentství po telefonu. Členství v OptiClubu je nepřenosné a nelze jej nabýt jinak, nežli je uvedeno zde. Členství v OptiClubu je bezplatné a doživotní, pakliže se jej sám člen nerozhodne ukončit.

Obsah OptiBalíku* je připravován individuálně a určen pouze členům OptiClubu.

Více o OptiClubu

Created by: RJwebdesign